Czwartek, 2 lutego 2023. Imieniny Kornela, Marii, Mirosławy

Podziel się:

Podziel się:

PIELĘGNIARKI CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM W BIBLIOTECE

W piątek 7 kwietnia w dzień obchodów Światowego Dnia Zdrowia, Gminna Biblioteka w Kandytach gościła zaproszone z Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas w Górowie Iławeckim pielęgniarki środowiskowe, panią Krystynę Joks i panią Annę Trukawka .

W piątek 7 kwietnia w dzień obchodów Światowego Dnia Zdrowia, Gminna Biblioteka w Kandytach gościła zaproszone
z Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas w Górowie Iławeckim pielęgniarki środowiskowe, panią Krystynę Joks i panią Annę Trukawka .
Pani Krystyna i pani Anna przeczytały swoim małym słuchaczom „Misiakom” i „Radusiom” z przedszkola z Zespołu Szkół w Kandytach książeczkę z serii „Pierwsze kroki” pt. ”Tomek u lekarza” oraz opowiadanie Wiesława Drabika „Chore kotki”.
W podziękowaniu za przybycie, przeczytane opowiadanie
i wspólnie spędzony czas, przedszkolaki pod kierownictwem swojej wychowawczyni pani Justyny Kinal przedstawiły krótki występ artystyczny związany ze zdrowiem.
Organizatorki podziękowały paniom za udział w spotkaniu i z okazji Światowego Dnia Zdrowia złożyły pielęgniarkom życzenia.
„Czytanie na dywanie” jest włączeniem się biblioteki
w ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.
Organizatorki
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gminna Biblioteka i Centrum Kultury z siedzibą w Górowie Iławeckim oraz opublikowany na portalu Kandyty: Pielęgniarki czytały maluchom w bibliotece
Oceń artykuł:

(0)