Poniedziałek, 16 maja 2022. Imieniny Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Zdjęcie Tygodnia nr 203. Bartoszyce zimową nocą

2021-01-06 07:00:21 (ost. akt: 2021-01-06 07:03:36)

Najwięcej polubień w ostatnim tygodniu naszego konkursu fotograficznego uzyskało zdjęcie Elżbiety Boiwki, która sfotografowała zimową panoramę Bartoszyc nocą. Zostaje ono Zdjęciem Tygodnia.

Bartoszyce nocą

Bartoszyce nocą

Autor zdjęcia: Elżbieta Boiwka

W dwieście trzecim tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy najwięcej polubień, bo 181 (do 6 stycznia 2021 r. do godz. 6:45) uzyskało zdjęcie Elżbiety Boiwki. Gratulujemy!

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Bartoszyce nocą
Fot. Elżbieta Boiwka
Bartoszyce nocą
Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w drukowanym wydaniu "Gońca Bartoszyckiego". Raz w miesiącu publikujemy wszystkie Zdjęcia Tygodnia.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

andCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska i Goniec Bartoszycki zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dec #3035615 | 46.186.*.* 7 sty 2021 17:40

    To zdjęcie przypomina mi Bartoszyce z lat sześcdzieśiątych.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz