Poniedziałek, 16 maja 2022. Imieniny Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Zdjęcie Tygodnia nr 202. Bartoszyckie "skałki" nad Łyną

2020-12-23 08:49:47 (ost. akt: 2020-12-23 08:54:34)

Najwięcej polubień w ostatnim tygodniu naszego konkursu fotograficznego uzyskało zdjęcie Cezarego Szmita, który sfotografował urwisko nad Łyną zwane "skałkami". Zostaje ono Zdjęciem Tygodnia.

"Zapuść korzenie, ale nie daj się zasadzić byle gdzie."

"Zapuść korzenie, ale nie daj się zasadzić byle gdzie."

Autor zdjęcia: Cezary Szmit

W dwieście drugim tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy najwięcej polubień, bo 207 (do 23 grudnia 2020 r. do godz. 7:30) uzyskało zdjęcie Pauli Szyszko. Gratulujemy!

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Fot. Cezary Szmit
"Zapuść korzenie, ale nie daj się zasadzić byle gdzie."
Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w drukowanym wydaniu "Gońca Bartoszyckiego". Raz w miesiącu publikujemy wszystkie Zdjęcia Tygodnia.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

andCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska i Goniec Bartoszycki zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kuf #3037743 | 5.172.*.* 11 sty 2021 01:00

    Gdzie można podziwiać te skałki?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz