Czwartek, 8 grudnia 2022. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Wiosenne „Czytanie na dywanie” w bibliotece

2017-03-27 07:44:06 (ost. akt: 2017-03-27 07:47:44)

23 marca Gminna Biblioteka w Kandytach oraz oddział przedszkolny „Misie” z Zespołu Szkół w Kandytach już po raz trzeci w tym roku, w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zorganizowały spotkanie pt. ”Czytanie na dywanie” połączone z pogadanką na temat powitania wiosny.

Wiosenne „Czytanie na dywanie” w bibliotece

Autor zdjęcia: Gminna Biblioteka i Centrum Kultury z siedzibą w Górowie Iławeckim

W pierwszej części spotkania przedszkolaki wysłuchały krótkiego opowiadania „Szukam Wiosny”' ze zbioru Stefani Szuchowej i Hanny Zdzitowieckiej „ Od Wiosny do Wiosny”, które przeczytała przedszkolakom zaproszona na spotkanie pani Danuta Michalak, radna naszej gminy.

W drugiej części spotkania pani Danuta opowiedziała dzieciom o widocznych już pierwszych zwiastunach wiosny i ochronie poszczególnych wiosennych gatunków roślin.

Końcowym akcentem czytania na dywanie było podziękowanie pani radnej za poświęcony czas i wiosennie spędzone razem z przedszkolakami w bibliotece chwile oraz wręczenie przez panią Danutę organizatorkom spotkania i maluchom sympatycznych upominków.

Przypominamy o spotkaniu z czytelnikami "Gońca", które organizujemy 28 marca w Bartoszyckim Domu Kultury.

Organizatorki

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GminnaBibliotekaiCentrumKultury

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB