Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Spotkanie autorskie w bibliotece w Kandytach

2015-09-08 08:13:35 (ost. akt: 2015-09-08 08:17:26)

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim już 14 września 2015 r. o godz. 16 w Gminnej Bibliotece w Kandytach.

Spotkanie autorskie w bibliotece w Kandytach

Autor zdjęcia: Gminna Biblioteka i Centrum Kultury z siedzibą w Górowie Iławeckim

Maria Ulatowska – autorka bestsellerowych powieści obyczajowych („Sosnowe dziedzictwo”, „Pensjonat Sosnówka”, „Domek nad morzem”, „Przypadki pani Eustaszyny”, „Kamienica przy Kruczej”, „Całkiem nowe życie, „Prawie siostry”, „Rodzina z Sosnówki”).

Lubi wyzwania, więc spróbowała swych sił w kryminale, pisząc – wspólnie z Jackiem Skowrońskim - powieść „Autorka”. Miłośniczka przyrody, zwierząt, książek i dobrej muzyki.Uwielbia ciszę, a mieszka w samym centrum stolicy. Jest warszawianką z urodzenia i z wyboru, choć chciałaby żyć w kilku miejscach jednocześnie.

Jacek Skowroński – współzałożyciel i zastępca redaktora naczelnego magazynu fantastyczno–kryminalnego Qfant, laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne. Autor wielu opowiadań i powieści sensacyjno-kryminalnych („Mucha”, „Był sobie złodziej”, „Zabić, zniknąć, zapomnieć”).

Potrafi skakać ze spadochronem, prowadzić lokomotywy i strzelać z karabinu maszynowego. Nie boi się niczego, co udowodnił, rozpoczynając współpracę z Marią Ulatowską. Wspólnie stworzyli powieść kryminalną, „Autorka”.

Organizatorzy

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GminnaBibliotekaiCentrumKultury

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB