Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Śpiewająco pożegnali wakacje

2015-09-05 10:29:58 (ost. akt: 2015-09-05 10:32:14)

Radość, uśmiechy, popisy w śpiewaniu dzieci i dorosłych- tak można scharakteryzować niedzielne spotkanie mieszkańców Kandyt w świetlicy 30 sierpnia 2015 roku.

Śpiewająco pożegnali wakacje

Autor zdjęcia: Teresa Kulpaka

Grupa dzieci i młodzieży w kandyckiej świetlicy w ostatnim tygodniu sierpnia br. mogła aktywnie i atrakcyjnie spędzić ostatnie dni wakacji 2015. Z ofertą zajęć muzycznych w postaci karaoke wystąpił Zespół Wokalno- Teatralny „Wena”. Uczestnicy zajęć mogli rozwijać swoją pasję śpiewania indywidualnie i w małej grupie, doskonalili także umiejętności korzystania z mikrofonu. W trakcie zajęć przeprowadzony został również konkurs w śpiewaniu karaoke.

Swoje nowe nabyte umiejętności uczestnicy zajęć zaprezentowali w niedzielne popołudnie 30 sierpnia. Na imprezę zostali zaproszeni rodzice dzieci i młodzieży. Było to radosne spotkanie, a świadczyły o tym liczne uśmiechy na twarzach zebranych.

Na początku grupa dzieci zaśpiewała wcześniej przygotowane piosenki, które dedykowane były rodzicom. Niespodzianka się udała, rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami.
Następnie rodzice mogli popróbować swoich sił w śpiewaniu karaoke, występując z wybranymi przez siebie piosenkami. Zabawa była niesamowita. W przerwie wszyscy skorzystali z poczęstunku na świeżym powietrzu. To na pewno była udana niedziela.

Zajęcia karaoke z ramienia „Weny” przeprowadzała pani Danuta Michalak. Dziękujemy panu Arkadiuszowi Michalakowi za przygotowanie sprzętu nagłaśniającego i czuwanie nad nim. Podziękowania należą się również paniom z Rady Sołeckiej za starania, by nie zabrakło w tym dniu ogniska i ciepłego posiłku.

Grupa „Wena”, 31 sierpnia 2015 roku skorzystała również z praktycznych zajęć z mikrofonem, które bardzo ciekawie w Piwnicy Artystycznej w Bartoszycach poprowadził Krzysztof Kowalski. Zdobyta w tym dniu wiedza na temat pracy z mikrofonem i innych zasad występów na estradzie, zostanie wykorzystana przez uczestniczki w swojej dalszej działalności.

Powyższe działania zostały zrealizowane w ramach programu mikrodotacji.

Informujemy zainteresowanych, że realizacja projektu „Wena- sztuka sposobem na życie” kończy się z dniem 30 września 2015 roku.

Zespół „Wena”

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: teka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB