Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Wena - sztuka sposobem na życie

2015-05-27 22:06:39 (ost. akt: 2015-05-27 22:21:03)

Tak został nazwany projekt, na który Zespół Wokalno-Teatralny „Wena” z Kandyt uzyskał dofinansowanie ze środków FIO.

Projekt zakłada organizację cyklu warsztatów teatralno-wokalnych pod kierunkiem animatorki kultury - Teresy Suduł. Uczestnikami zajęć są członkinie zespołu „Wena” oraz mieszkańcy Kandyt. Warsztaty odbywają się w świetlicy wiejskiej od 25 kwietnia i potrwają do 31 sierpnia 2015 r. Ich zwieńczeniem będą: organizacja wieczoru autorskiego ks. kanonika Jana Pietrzyka oraz wystawienie 2 spektakli opracowanych podczas wspólnych zajęć wokalno-teatralnych. Członkinie trupy teatralnej również wezmą udział w zajęciach z mikrofonem pod okiem pana Krzysztofa Kowalskiego z Bartoszyc. Zostaną także zakupione jednolite stroje dla członkiń zespołu.

Powyższe działania są realizowane w ramach programu mikrodotacji „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie” we współpracy ze Stowarzyszeniem „Górowska Mała Ojczyzna”, a szczególnie przy wydatnej pomocy dyrektor Biblioteki Gminnej i Centrum Kultury, pani Mai Duchnik i dzięki pomocy Warmińskiego Zakątka z Dobrego Miasta, który przeprowadzał konkurs projektów.

W najbliższą niedzielę, 31 maja 2015 roku o godzinie 16.00 w wiejskiej świetlicy w Kandytach odbędzie się wieczór autorski ks. kanonika Jana Pietrzyka, na który serdecznie zapraszamy wielbicieli poezji

Zespół Wokalno - Teatralny „Wena” - realizator projektu

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: teka

Tagi: Kandyty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB