środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Przygoda w filharmonii „Z muzyką o ekologii”.

2015-05-24 21:03:59 (ost. akt: 2015-05-24 21:07:35)

20 maja uczniowie Zespołu Szkół w Kandytach odwiedzili Filharmonię Warmińsko-Mazurską. Okazją była II edycja koncertów symfonicznych, w której uczestniczyło kilkanaście szkół z naszego regionu.

Przygoda w filharmonii „Z muzyką o ekologii”.

Autor zdjęcia: Barbara Winiarska

Uczniowie Zespołu Szkół w Kandytach, podobnie jak kilkanastu innych szkół naszego regionu, odwiedzili Filharmonię Warmińsko-Mazurską.

Zdecydowana większość dzieci przybyła tu po raz pierwszy. Biletem wstępu były surowce wtórne, które należało wrzucić do odpowiednich pojemników. Na scenie zobaczyliśmy Orkiestrę Symfoniczną pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego. Ekspresja dyrygenta, który poprowadził koncert zaczarowała małych widzów, dzieci słuchały utworów z otwartymi ustami.

Podczas koncertu odbył się konkurs o tytuł „Muzycznego mistrza ekologii” oraz konkurs na najciekawsze hasło ekologiczne. Spośród kilkunastu szkół zostały wyróżnione 4 hasła i w tym również nasze - Zespołu Szkół w Kandytach.

Nagrodą jest darmowy wstęp na wrześniowy koncert w filharmonii. Po zakończeniu koncertu wszyscy uczestnicy otrzymali w prezencie iglaste drzewko do posadzenia.

Organizatorem koncertu był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz Filharmonia Warmińsko-Mazurska.

Serdecznie dziękujemy Warmińsko-Mazurskiemu Ośrodkowi Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie za sponsoring autokaru dla naszej społeczności szkolnej.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: BWin

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB