Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Przedszkolaki ”Misie” spotkały się z panią leśnik

2015-05-07 21:03:13 (ost. akt: 2015-05-07 21:41:00)

Gminna Biblioteka w Kandytach oraz oddział przedszkolny „Misie” z Zespołu Szkół w Kandytach, 6 maja, w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” oraz zbliżającego się Tygodnia Bibliotek zorganizowały spotkanie połączone z pogadanką na temat ochrony środowiska.

Przedszkolaki ”Misie” spotkały się z panią leśnik

Autor zdjęcia: Gminna Biblioteka i Centrum Kultury z siedzibą w Górowie Iławeckim

Zaproszony gość pani Kinga Chodara, pracownik Nadleśnictwa Górowo Iławeckie opowiedziała maluchom o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach.

Podkreśliła, że człowiek jest gościem w lesie i musi szanować zwyczaje mieszkających w nim zwierząt. Przypomniała też przedszkolakom jak należy dbać i szanować swoje środowisko przyrodnicze, aby zawsze mogło nas zachwycać.

Maluchy aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i zadawały gościowi swoje pytania na które pani Kinga bardzo cierpliwie i wyczerpująco udzielała odpowiedzi.

W drugiej części spotkania przedszkolaki wysłuchały dwóch pouczających opowieści z morałem, które pani leśnik przeczytała dzieciom ze zbioru „ Złota księga wesołych bajek”.

Na koniec spotkania przedszkolaki zostały obdarowane przez zaproszonego gościa, pięknymi i pożytecznymi prezentami.

Organizatorzy

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GminnaBibliotekaiCentrumKultury

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB