Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Dziennikarskie ABC w Kandytach

2015-03-02 17:10:37 (ost. akt: 2015-03-02 17:16:36)

Dziennikarze amatorzy z Kandyt zapoznawali się z pracą dziennikarzy "Gazety Olsztyńskiej" oraz w siedzibie Radia Olsztyn. Było to jedno z przedsięwzięć lokalnego projektu stowarzyszenia Nasza Wieś - Nasza Przyszłość.

Dziennikarskie ABC w Kandytach

Autor zdjęcia: Maria Duchnik

Zakończyliśmy działania w ramach Warsztatów Dziennikarskich w Kandytach - projektu Stowarzyszenia Obywatelskiego Nasza Wieś - Nasza Przyszłość.

Uczestnicy projektu zgłębiali tajniki dziennikarstwa, Jeszcze w grudniu grupa wyruszyła na wycieczkę do Olsztyna, by podejrzeć pracę redaktorów Radia Olsztyn oraz "Gazety Olsztyńskiej", a także zajrzeć do drukarni z prawdziwego zdarzenia.

W wycieczce wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół w Kandytach pod opieką Martyny Michalak - prezes stowarzyszenia, oraz nauczyciela ZS Kandyty - Przemysława Bąka.

Dziękujemy redaktorom "Gazety Olsztyńskiej" oraz Radia Olsztyn za poświęcony nam czas. W ramach prac projektowych powstał szereg artykułów dotyczących aktywności społeczności wiejskiej w gminie Górowo Iławeckie. Opisywane były projekty realizowane w świetlicach wiejskich realizowane z programu Działaj Lokalnie. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte w projekcie będziemy wykorzystywać z powodzeniem w kolejnych przedsięwzięciach stowarzyszenia.

Wolontariusze działający
w ramach projektu Warsztaty Dziennikarskie
w Kandytach

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bocianiagminagorowoilaweckie

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB