Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Ferie ferie i po feriach

2014-02-10 14:08:15 (ost. akt: 2014-02-10 14:10:33)

W drugim tygodniu ferii dzieci z Kandyt jak zwykle miały zorganizowany czas. W świetlicy wiejskiej w godzinach popołudniowych, pod okiem rodziców i opiekunów były prowadzone różnorodne zajęcia. Można było pograć w różnego rodzaju gry planszowe, rysować, bawić się.

Ferie ferie i po feriach

Autor zdjęcia: Diana Ruczyńska

Zwięczeniem końca ferii był kulig do Bukowca do Gospodarstwa Agroturystycznego"Wielebowa"
Mimo braku śniegu na ulicy w lesie jeszcze dzieciaki pojeździły na sankach. Później było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Jednak największą atrakcją okazała się przygotowana przez gospodarza gospodarstwa "Karuzela na lodzie".Dzieciaki nie chciały wracać do domu,tak im się spodobało. Ci, którzy nie chcieli się kręcić mogli pójść do znajdującej się w gospodarstwie świetlicy. Tam grali w tenisa, piłkarzyki.

Jak zawsze organizując takie imprezy należą się podziękowania. W pierwszej kolejności rodzicom, prezesowi Stowarzyszenia "Nasza wieś - nasza przyszłość", za opiekę nad dziećmi podczas zajęć.Panu Zdzisławowi Miechowiczowi za transport. A w szczególności dziękujemy Państwu Jagodzie i Aleksandrowi Wieleba za miłe spędzenie i zorganizowanie wszystkiego w ich gospodarstwie czasu w ich gospodarstwie.

Podziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: diana27

Tagi: kandyty

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB