Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Herkus Cup 2013 w Kamińsku

2013-07-09 23:13:44 (ost. akt: 2013-07-10 14:05:00)

Już po raz trzeci na płycie stadionu w Kamińsku odbyły się zawody sportowe Herkus Cup. Tym razem była to rywalizacja na szczeblu powiatowym. Udział w zawodach wzięło 9 drużyn z powiatu bartoszyckiego.

Herkus Cup 2013 w Kamińsku

Autor zdjęcia: Diana Ruczyńska

Po pierwszej konkurencji prowadziły Kandyty. Po drugiej, jaką była "Gąsienica" sytuacja powtórzyła się. Niestety trzecia "Wieża" nie poszła zawodnikom zbyt dobrze, jednak nie poddali się i walczyli do końca. "Spacer farmera" oraz przeciąganie wozu strażackiego pozwoliło sięgnąć Kandytom po zwycięstwo.

Nie było łatwo. Po każdej dyscyplinie radość mieszała się z nerwami. Rozgrywane były też konkursy dla dzieci i kibiców. Każdy mógł się czymś wykazać.

Kwalifikacja końcowa:
I MIEJSCE -KANDYTY 1500zł
II MIEJSCE-POWIAT BARTOSZYCE 1000zł
III MIEJSCE MIASTO BARTOSZYCE 500 zł
IV MIEJSCE GALINY
V MIEJSCE DZIKOWO
VI MIEJSCE OSIEKA
VII MIEJSCE ŁABĘDNIK
VIII MIEJSCE WOJCIECHY
IX MIEJSCE GÓROWO IŁAWECKIE MIASTO

Warto zaznaczyć, że drużyna Miasta Górowa Iławeckiego otrzymała PUCHAR FAIR PLAY, a drużyna z Powiatu Bartoszyckiego przekazała swoją wygraną na cele charytatywne.

GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ]ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: diana27

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. DR #1139221 | 79.162.*.* 10 lip 2013 19:23

    PRZEPRASZAM drużynę MIASTA BARTOSZYC ,że nie wspomniałam w swoim artykule o przekazaniu ich wygranej także na cele charytatywne. Radość drużyny z Kandyt zagłuszyła pozostałe informacje.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz