Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Kabaret ? Koncert ? Proszę bardzo!

2013-05-27 10:17:22 (ost. akt: 2013-05-27 10:17:49)

Zespół Wokalno -Teatralny " WENA" zaprasza na swój premierowy program do świetlicy wiejskiej w najbliższą niedzielę 2 czerwca od godziny 12.30. Jest on kolejnym przykładem zaangażowania się naszej społeczności w obchody XV Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny.

XIV Dni Rodziny. Program " Matka oczami dziecka i matki"

XIV Dni Rodziny. Program " Matka oczami dziecka i matki"

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Występ zespołu rozpocznie kabaret „ W poczekalni”, w którym zobaczymy „zwykłych” kandycian w niezwykłych kreacjach aktorskich, które mogą rozbawić do łez.

Innego rodzaju wzruszeń dostarczy „Koncert z różą” dedykowany wszystkim mamom, tatom, ich dzieciom; słowem RODZINIE. W repertuarze utwory już znane, jak i premierowe wykonania.

Zespół Wokalno -Teatralny "WENA" powstał na bazie istniejącego od 2011 roku 10 - osobowego Kobiecego Zespołu Wokalnego, który ze względu na zainteresowania i uzdolnienia członkiń grupy, a także potrzeby środowiska, rozbudował swój skład i repertuar.

Zadebiutował programem świątecznym w 2012 roku, na który składała się jednoaktówka "Współczesna opowieść wigilijna" oraz koncert polsko - ukraińskich kolęd, nawiązujący do zróżnicowania narodowościowego i kulturowego naszej społeczności.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Kandyt oraz innych miejscowości do wspólnego spędzenia czasu w otoczeniu znajomych, przyjaciół, rodziny.

Będzie nam niezmiernie miło Was gościć :).

Cieszmy się z małych rzeczy; czas tak szybko płynie...

Zaspokając potrzeby ducha, nie zapominany o potrzebach ciała. Zajmą się nimi nasze niezrównane panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Przedsięwzięciu patronują władze samorządowe gminy i sołectwa, Zespół Szkół, Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Obywatelskie ”Nasza wieś – nasza przyszłość”.

Równie gorąco zapraszamy na kolejne imprezy w ramach XV Dni Rodziny w naszej miejscowości, gminie, min:

-7czerwca - gminny Bieg Kwietny „Biegnijmy razem”.

-9 czerwca – Festyn „Razem możemy więcej” :
*przedstawienie teatralne „ Oskar i Róża”,
*aukcja prac dzieci,
*zbiórka na rzecz chorych dzieci;

- 12 czerwca - wojewódzkie zakończenie XV Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny „Rodzina a przekaz wartości i tradycji” przy Zespole Szkół w Kandytach.


Organizatorzy


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB