Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Zdjęcie Tygodnia: Jeziorko miejskie nocą

2019-08-28 07:00:00 (ost. akt: 2019-08-28 06:28:59)

Aleksandra Marusa jest autorką 135. Zdjęcia Tygodnia. Sfotografowała bartoszyckie jeziorko "Bartbetowskie" nocą.

Bartoszyckie jeziorko "Bartbetowskie" nocą.

Bartoszyckie jeziorko "Bartbetowskie" nocą.

Autor zdjęcia: Aleksandra Marusa

W sto trzydziestympiątym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie zrobione w Bartoszycach nad jeziorkiem przy ul. Warszawskiej. Wykonała je Aleksandra Marusa. Gratulujemy a zdjęcie ogłaszamy Zdjęciem Tygodnia.

Zdjęcie zostało polubione 103 razy (do 28 sierpnia 2019 r., do godz. 6:20.).

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

redakcja


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Damian #2782828 | 88.220.*.* 28 sie 2019 11:05

    A dlaczego na jeziorku nie działa fontanna?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz