Piątek, 23 lutego 2018. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Zdjęcie Tygodnia. Zachód słońca nad jeziorem Kinkajmy

2017-06-07 06:47:13 (ost. akt: 2017-06-14 05:29:42)

Zdjęcia Estery Maciejewskiej przedstawiające zachód słońca nad jeziorem Kinkajmy zostało, głosami czytelników, Zdjęciem Tygodnia w dziewiętnastym tygodniu naszej fotograficznej zabawy.

Zdjęcie Tygodnia. Zachód słońca nad jeziorem Kinkajmy

Autor zdjęcia: Estera Maciejewska

W dziewiętnastym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie Estery Maciejewskiej pokazujące zachód słońca nad jeziorem Kinkajmy. Ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia i gratulujemy.

Zdjęcie pani Estery zdobyło ten tytuł po raz drugi. Warto dodać, że Zdjęciem Dnia zostało zaledwie wczoraj.

Zdjęcie zostało polubione 66 razy (do 7 czerwca do godz. 6:40.)

Oto zasady naszej zabawy?

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB